.

.

Yetaha 4 Копчето Замена Keyless Entry Далечинскиот Клуч Фоб Школка Случај Неисечени Ножот За Хонда Спогодба Граѓански CR-V Пилот Одговара Автомобил-опфаќа

Yetaha 4 Копчето Замена Keyless Entry Далечинскиот Клуч Фоб Школка Случај Неисечени Ножот За Хонда Спогодба Граѓански CR-V Пилот

DEN 126.72
DEN 95.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас ПОБРЗО. Ви благодариме. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Пакет листата :
1 x Копче Школка Случај
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. За мешан нарачки, ве молиме да дојде до мојата продавница : , можете да го додадете вашиот љубовен објект во кошничката прво ,и конечно се комбинираат вашата наредба за плаќање. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Само намали на keyblade, извади внатрешни електроника (вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка. Напомена :
Осигурајте се дека вашиот стар клуч изгледа исто како во нашите фотографии!
Ве молиме проверете го вашето возило модел пред да се направи нарачка. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да го изберат "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail". Мешани цел > ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух пошта (со следење на број), можете да ги пратите на стоки. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ќе треба да се најде локален дилер или locksmith. Руската Custmers ќе ја испрати од "Специјална Линија-YW", кој е побрз од Кина Пост и имаат следење на број. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Ова копче не е само програмабилни. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Кон својствата

Бренд Име:
Yetaha
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Материјал Тип:
Пластични
Копче:
4
Fitment:
Одговара за ХОНДА

Најдобри предлози во категоријата