.

.

Yetaha 3+1 Паника Копчиња Автомобил Замена Smart Копче на Далечинскиот Keyless Entry Фоб Случај Школка За Мерцедес Бенц R E C CL GL SL CLK SLK

Yetaha 3+1 Паника Копчиња Автомобил Замена Smart Копче на Далечинскиот Keyless Entry Фоб Случај Школка За Мерцедес Бенц R E

DEN 191.52
DEN 144.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Карактеристики :
Состојба : 100% Сосема нов
Завршна Површина : Пластика
Копчиња : 3+1.
Ова не е ОЕМ замена единица. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас ПОБРЗО. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
ЗА МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ R E C CL GL SL CLK SLK. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Руската Custmers ќе ја испрати од "Специјална Линија-YW", кој е побрз од Кина Пост и имаат следење на број. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Пакет листата :
1 x Копче Школка Случај
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ви благодариме.
Ова копче не е само програмабилни. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. За мешан нарачки, ве молиме да дојде до мојата продавница : , можете да го додадете вашиот љубовен објект во кошничката прво ,и конечно се комбинираат вашата наредба за плаќање. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Оној што ќе добие е ист како на сликата. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Само намали на keyblade, извади внатрешни електроника (вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка.
Клучот нож се стрижат,ќе мора да се намали на копчето сечилото на автомобилската locksmith . Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ќе треба да се најде локален дилер или locksmith. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Мешани цел > ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух пошта (со следење на број), можете да ги пратите на стоки. Руската Клиентите САМО може да изберете "Посебна Линија-YW", затоа што Русија поштата не ја прифати Кина Пост Воздух Mail без следење. Напомена :
Осигурајте се дека вашиот стар клуч изгледа исто како во нашите фотографии!
Ве молиме проверете го вашето возило модел пред да се направи нарачка. Ние само брод да се потврди цел адреси.
За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија ,Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, итн : Наредби ние препорачуваме да користите нашите редовни транспорт "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", тоа е "Кина Пост Воздух Mail" без следење на број што може да ви помогне да заштедите на трошоците.

Кон својствата

Бренд Име:
Yetaha
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Материјал Тип:
Пластични
Копче:
3+1

Најдобри предлози во категоријата