.

.

HONGGE 6pcs 3.2 3.6 V6 FSI Моторот Палење Серпентина За ФОЛКСВАГЕН EOS Passat B6 CC Phaeton Touareg Врвен Q7 022 905 715 НА 022905715A

HONGGE 6pcs 3.2 3.6 V6 FSI Моторот Палење Серпентина За ФОЛКСВАГЕН EOS Passat B6 CC Phaeton Touareg Врвен Q7 022 905 715 НА

DEN 5321.28
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Модели на автомобили : "ФОЛКСВАГЕН" EOS 2009-2011 3.6 FSI "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT 2006-2013 3.2 (AXZ) , 3.6 FSI "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT CC 2009-2012 3.6 FSI "ФОЛКСВАГЕН" PHAETON 2009-2012 3.6 FSI "ФОЛКСВАГЕН" TOUAREG 2006-2013 3.2 V6 ( BRJ ) , 3.6 FSI Q7 2007-2013 3.6 FSI ВРВЕН 2008-2013 3.6 FSI
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8.ЕМС Време на Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po #.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Тип:
Затворена Магнетно
Бренд Име:
HONGGE
Палење Тип:
Посебна Палење
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Материјал:
Метал
Осветленост Дел Број:
022 905 715A
Производителот Дел Број:
022 905 715
Гаранција:
Yes
соодветни модели:
палење серпентина фолксваген, фолксваген палење, серпентина passat,
модели на автомобили:
фолксваген палење калем, фолксваген откопчување, passat палење серпентина
за автомобил:
колата калем, фолксваген passat калем, фолксваген passat палење калем,
компатибилен Бр. :
022905715A
Име:
фолксваген искра приклучоци

Најдобри предлози во категоријата