.

.

OUCG8D-380H-Далечински испраќачот 4 копчето 313.8 Mhz за 2003 2004 2005 2006 2007 Хонда Договор

OUCG8D-380H-Далечински испраќачот 4 копчето 313.8 Mhz за 2003 2004 2005 2006 2007 Хонда Договор

DEN 2798.40
DEN 2239.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


OUCG8 D-380 H-Далечински испраќачот 4 копчето 313.8 Mhz за 2003 2004 2005 2006 2007 Хонда Договор
Ова е комплетен оддалечен испраќачот!
1.Батон : 4 копче
2.Фреквенција : 313.8 Mhz
3.FCC ID : OUCG8 D-380 H-A
4.Овој дел е компатибилна со следниве возила :
Година Направи Модел Трим Мотор
2010 година за Хонда Елемент сите Сите
2007 година за Хонда Спогодба сите Сите
2006 година за Хонда Спогодба сите Сите
2005 година за Хонда Спогодба сите Сите
2004 година за Хонда Спогодба сите Сите
2003 година за Хонда Спогодба сите Сите

Кон својствата

Производителот Дел Број:
OUCG8D-380H-A
Другиот Дел Број:
OUCG8D-380H-A
Материјал Тип:
електроника
R/C Функција:
Со
Прилагодување:
Yes
Осветленост Дел Број:
OUCG8D-380H-A
Бренд Име:
KIGOAUTO
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Ja
FCC ID :
копче:
Фреквенција:
Пакет:
Одговараат За:
време на испорака:
Во рок од 7 дена

Најдобри предлози во категоријата