.

.

RMLKS 3C0 959 752 BA 752BA Влез Далечинскиот Клуч Фоб Замена 433Mhz ID48 Чип 3C0 959 752 БГ 752BG ID46 За ФОЛКСВАГЕН MAGOTAN Smart Key

RMLKS 3C0 959 752 BA 752BA Влез Далечинскиот Клуч Фоб Замена 433Mhz ID48 Чип 3C0 959 752 БГ 752BG ID46 За ФОЛКСВАГЕН MAGOTAN

DEN 662.40
DEN 662.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$25.8
$1.28
$25.8
$9.8
$28.8
$19.8
$19.8
$25.8
wy-приклучок-крај

Кон својствата

Материјал Тип:
Метал + гума
Бренд Име:
RMLKS
Производителот Дел Број:
smart далечинскиот клуч
Прилагодување:
Yes
Земја/Регион на Автомобил Производство:
произведено во Кина
Другиот Дел Број:
ID48 чип 433mhz
R/C Функција:
Со
Осветленост Дел Број:
V-РК-07
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Објектот нема:
V-РК-07
Тип:
smart далечинскиот клуч
Состојба:
Сосема нова
Бои:
Црна
Keyway:
HU66 Сечилото
чип:
id48 чип
Фреквенција:
433 MHz
FCC ID:
3C0959752BA

Најдобри предлози во категоријата