.

.

2 Копче за Замена Автомобил Далечински Авто Копче Школка Случај Покрие Фоб За Toyota Yaris Авалон Camry RAV4 е корола Ехо Toy48 Сечилото Подлога

2 Копче за Замена Автомобил Далечински Авто Копче Школка Случај Покрие Фоб За Toyota Yaris Авалон Camry RAV4 е корола Ехо Toy48

DEN 184.80
DEN 139.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

2 Копче за Замена Автомобил Далечински Авто Копче Школка Случај Покрие Фоб За Toyota Yaris Авалон Camry RAV4 е корола Ехо Toy48 Сечилото на & Подлога Опис 1.Пластичните делови се собраа без празнини, која е поврзана со сплит линија и изгледа многу совршен. 2.Капакот е изработен од ABS материјал, површината со висока цврстина, добра хемиска отпорност, топлина и на корозија и на влијанието на сила. 3.Не постои никаква флеш брус на капакот, површината е многу рамен и убав. 4.Клучот сечилото е направен од бакар и обработени од страна на вакуум топлина. Станува се повеќе еластични и лесно да го исечете. 5.Ние произведуваме со висока прецизност фреза и големината е многу прецизна. 6.Не рециклирање на материјалот. 7.Сечилото нема да рѓа и нула страна, севкупниот изглед благородна . Важна Напомена : 1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена. 2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре. 3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.
Нашата Предност 1.Добра количина.
2.Испраќање во рок од 24 часа.
3.На адекватни.
4.Добра услуга.
5.Трговија на големо и retai.
Детали Слика

Кон својствата

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
за тојота копче маска
Прилагодување:
Yes
Производителот Дел Број:
Копчето авто школка
Материјал Тип:
Висок квалитет
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
За Тојота
Бренд Име:
OkeyTech
боја:
Црна
Копче:
2 копче
Карактеристики:
замена на копчето школка
сечилото:
TOY48 сечилото
Објектот:
Клучни Школка Случај Покрие Фоб За Тојота
ОДГОВАРА ЗА:
За Toyota Yaris Авалон Camry RAV4 е корола Ехо Копче
Тип:
Автомобил Копче Случај За Тојота
логото:
Не ПАРТИ-KS08+KS01
Автомобил Стил:
автомобил стил додатоци
гумена подлога:
копчето на кожата

Најдобри предлози во категоријата