.

.

Feilimei Целосна Главата Ombre Русокоса Перика Краток Директно Скалило 10inch 160g Обоени Топлина Отпорни на Синтетички Влакна Црна Cosplay Перики

Feilimei Целосна Главата Ombre Русокоса Перика Краток Директно Скалило 10inch 160g Обоени Топлина Отпорни на Синтетички Влакна

DEN 662.40
DEN 583.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Feilimei Целосна Главата Ombre Русокоса Перика Краток Директно Скалило 10inch 160g Обоени Топлина Отпорни на Синтетички Влакна Црна Cosplay Перики

Кон својствата

Протегала должина:
10inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
Бренд Име:
Feilimei
Перики Должина:
Краток
Текстура:
Директно
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
густина:
150%

Најдобри предлози во категоријата