.

.

MSIWIGS Две Тонови Русокоса Ombre Перика Природни Афро Краток Права Коса Синтетички Перики за Црни Жени Отпорни на Топлина

MSIWIGS Две Тонови Русокоса Ombre Перика Природни Афро Краток Права Коса Синтетички Перики за Црни Жени Отпорни на Топлина

DEN 954.24
DEN 620.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1. За Боја За боја разлика : нашиот сите предмети се за вистинска снимање; За технологија, прикажување, светлина, од еколошки причини, може да биде мало отстапување феномен,ве молиме во вид преовладува. 2. Зошто мојата коса да стане испреплетени? Косата ќе стане испреплетени поради сувост, нафта & земја build-up,солена вода и не се чешла(широк заб чешел) од вашата коса секојдневно. Бидете сигурни да се мијат и состојбата на вашата коса барем еднаш неделно, а доколку е можно, два пати неделно, ќе биде подобро. Можете да ги користите хидратантен капки или counsult вашиот стилист за дополнителни предлози. 3.Зошто доза на косата пролевање? По новиот производ е произведен, таму ќе имаат некои лебди губење на тоа, па кога вашата прва помош, пловечки коса ќе падне. Се надевам дека ќе може да се разбере. 4.Може ли да се мијат & удар сува коса? Се разбира, може да ги нив како на свој, можете да користите благ шампон и балсам. Ние aslo препорачуваме да користите косата третман на нив на секои неколку недели, бидејќи косата не е прикачена на вашиот скалп. тоа не е добивање на масла што треба да биде. Користење на третман на косата со маска ќе треба да се мијат косата премногу, за секои 3 недели. Косата може да биде blos-сушат на ниска поставување, но тоа не е препорачливо да го направите тоа премногу ofter. Најдобро е да ги споделите на вашата коса се исуши природно после миење нив. 5. Кога ќе брод мој парцели од по платив за мојата цел? Ќе има 24 - часовен плаќање провери време од Aliexpress, ние ќе брод на стоките во рок од 24-48 часа по потврдувањето време.

Кон својствата

Протегала должина:
14inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Бренд Име:
MSIWIGS
Перики Должина:
Краток
Текстура:
Директно
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
База Материјал:
Monofilament
Боја на Чипка:
Транспарентна
густина:
150%
Број На Модел На:
MSI192

Најдобри предлози во категоријата