.

.

StrongBeauty Жените Ombre Перики Синтеза Природни Долга Брановидна Браун/Русокоса Моменти Целосна Перика

StrongBeauty Жените Ombre Перики Синтеза Природни Долга Брановидна Браун/Русокоса Моменти Целосна Перика

DEN 3444.48
DEN 2721.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Нашите hairpieces се направени на еден од најдобрите материјали кои се користат во оваа индустрија.. Kanekalon. Kanekalon беше потекнува од Јапонија да се создаде најмногу природен изглед сјај отелотворени коса со која се симулира човечка коса. Овој баран материјал е мека, лесна тежина, повеќе податлив, и трае подолго од други синтетички влакна. Нема стил вклучени со овие hairpieces. Брановидна, кадрава или права, овие стилови се пече во, па дури и по мие, стилови и бои на овие hairpieces ќе скокаат во право назад.
Жените Ombre Перики Синтеза Долга брановидна Браун/Русокоса Моменти Целосна Перика
1. Се чувствува многу како човечки косата и скалпот, точно-на-животот во секој детал
2.удобно за секојдневно носење; Нема штета за вашата коса
3.Внатрешниот дизајн е прилагодлив, па вие сте во можност да се прилагоди на големината за идеално се вклопуваат;куките во внатрешноста на перика се целосно прилагодливи за да ги собере сите големини
4. Лесно да се мијат и се грижи
5.Состојба : Нова со ознаки
Перика Грижа Настава 1 - 6 Чекор
1. Измијте го во ладна или топла вода
2. Додадете цртичка на Шампонот и нежно измијте
3. Исплакнете throughly во ладна вода
4. Не четка кога влажни овозможи перика да капе сува
5. Четка перика во саканиот стил по тоа е целосно сува
Кадрици ќе се држат назад во позиција кога hairpiece е целосно сува
6.Чешел или четка со производи направени за синтетички
pls забелешка :
Можеби бојата е малку поинаква од слики, бидејќи на светлината ефект и многу други фактори, како различни компјутер итн

Кон својствата

Протегала должина:
24inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Перики Должина:
Долго
Текстура:
Брановидна
густина:
130%
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Kanekalon
Бренд Име:
StrongBeauty
Број На Модел На:
HHG-9112AB794

Најдобри предлози во категоријата