.

.

ccutoo Иднина Дневник Akise Aru / Sakata Gintoki Краток Сребрен Сива Синтетички Меки Слоевит Cosplay Коса Перика

ccutoo Иднина Дневник Akise Aru / Sakata Gintoki Краток Сребрен Сива Синтетички Меки Слоевит Cosplay Коса Перика

DEN 719.52
DEN 684.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Протегала должина:
12inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
База Материјал:
Еластична чипка
Бренд Име:
ccutoo
Перики Должина:
Краток
Текстура:
Директно
густина:
130%
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна

Најдобри предлози во категоријата