.

.

Џинг Ченг Da Сосема нов Нано Sim Картичка Послужавник За Apple Iphone 6 Плус 5.5 Инчен Сребрена/сива/злато Sim Фах Носителот Поправка Делови

Џинг Ченг Da Сосема нов Нано Sim Картичка Послужавник За Apple Iphone 6 Плус 5.5 Инчен Сребрена/сива/злато Sim Фах Носителот

DEN 57.60
DEN 52.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена . [Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја 4. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус [пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации .Купувачот НЕ ја прифати pls не место цел] 5.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка 6.Ние ќе ги преземе следниве пакување методи . 7. Мобилен телефон кабел производители поради малата коло мувла различни изглед може да биде малку различен, не влијае на користењето,Купувачот НЕ ја прифати pls не место на редот!

Кон својствата

боја:
бр.1, no2, no3, no4, no5
Тип На Производ:
Sim Картички Адаптери
Број На Модел На:
SIM Картичка Фах Држач за iPhone
Бренд Име:
Џинг Ченг Da

Најдобри предлози во категоријата