.

.

Neceser Патент Шминка торба Neceseries Козметички торба точка убавина Случај Сочинуваат Асистенти Шминка Поставува Организатор Складирање Патување Миење козметички

Neceser Патент Шминка торба Neceseries Козметички торба точка убавина Случај Сочинуваат Асистенти Шминка Поставува Организатор

DEN 120.00
DEN 96.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Neceser Патент Шминка торба Neceseries Козметички торба точка убавина Случај Сочинуваат Асистенти Чанта Организатор Складирање Патување Миење торбичка

Кон својствата

Тип:
Шминка Сет
Број На Модел На:
Ж-FX103
НЕТО-WT.:
0.1 кг
Бренд Име:
LAIKOU
Количина:
1
Состојка:
Козметички Случаи
Материјал Состав:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент

Најдобри предлози во категоријата