.

.

50g Здрава Природна Минерална Мика Прав DIY За Сапун, Боја Сапун Colorant шминка сенки Сапун во Прав Бесплатен Превозот

50g Здрава Природна Минерална Мика Прав DIY За Сапун, Боја Сапун Colorant шминка сенки Сапун во Прав Бесплатен Превозот

DEN 287.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Напомена :
Оваа продавница се продаваат производи имаат гаранција за квалитет, сликите се земени за себе. Сега некои несакани бизнисмен украл мојата продавница слики, претендираат да бидат моите производи, се надевам на широка маса на купувачи да купат внимателно.
Производ Карактеристики :
Т тој мика во прав е еден вид на не метални минерали. Тоа се природни или синтетички мика снегулки како јадра,додека неговата површина е обложена со слој или наизменично обложени multilayer титаниум диоксид и други метални оксиди.Така ,исклучително убава бисер сјај и метален сјај излезе. Тоа е полу природните прав, има goodelasticity, цврстина, висока температура отпор, изолација, киселина и алкално отпорност, отпорност на корозија, силна лепливоста, е одличен додаток.
Може да се користи за :
Материјал За DIY : Шминка, Сапун,Сенки, Сликарство, Ноктите декорација . и така натаму
Тежина : 50g
Боја : 24 бои да се избере
Испорака :
Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот . Производите ќе ви бидат доставени од страна на Кина пост воздухот во Рок од 72 часа(Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди.Genarally,стоката ќе пристигне околу 15-35 ден .доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин. Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.Сакаат ќе може да го разбере.
Повратни информации :
Нашите цели се на вашиот 100% задоволство,вашиот повтори бизнис и вашите позитивни повратни информации.Ако сте satisfacted со предмети што ги добив,pls ми помогне да ја напуштат вашата повратна информација.Ако не сте задоволни со нашата предмети што ги добив,pls ми даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите disput.
Враќање Policys
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите вашето барање и да ви даде нашата најдобра услуга.Ако не сте задоволни со добро ќе ги нарачате,ве молиме вратете го во рок од три работни дена.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката.(Ние не ќе биде одговорен за двете)
Нашите принципи на водењето бизнис :
1.искрено,најдобро клиент survice,и врвен квалитет.
2.разумна и конкурентна цена.
3.сигурен бизнис.
4.брз и безбеден превоз.
5.Вашиот 100% задоволството на нашите извршување.

Кон својствата

Тип:
Шминка Сет
Број На Модел На:
ZG009
Состојка:
Полу Природните
Бренд Име:
NANI
Количина:
100
НЕТО-WT.:
50g

Најдобри предлози во категоријата