.

.

BEILI Розова 12 парчиња Коза Коса од Суштинско значење Премиум Фондацијата сенката за Очи Руменило во Прав Highlighter Concealer Шминка Четка во Собата

BEILI Розова 12 парчиња Коза Коса од Суштинско значење Премиум Фондацијата сенката за Очи Руменило во Прав Highlighter Concealer

DEN 940.80
DEN 470.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

2.3.6.7.8.9 се на коза коса,а другите се од синтетички влакна

Кон својствата

Тип На Објект:
Шминка Четка
Број На Модел На:
F12
Бренд Име:
BEILI
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Четка Материјал:
Синтетички Влакна,Коза Коса
Големина:
Travel kit
Количина:
12pcs
Рачка Материјал:
Дрво
Материјал:
Коза коса и Синтетички влакна
боја:
Пинк
губење на квалитет:
Високо Ниво
Коза Коса:
Мека

Најдобри предлози во категоријата