.

.

2 парчиња Eyelash Curler Лажни Лажни Трепки Клип од не ' Рѓосувачки Челик Око Lash Eyelash Curler Апликатори Убавина Шминка Козметички Алатка

2 парчиња Eyelash Curler Лажни Лажни Трепки Клип од не ' Рѓосувачки Челик Око Lash Eyelash Curler Апликатори Убавина Шминка

DEN 52.80
DEN 50.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2 ПАРЧИЊА од не ' Рѓосувачки Челик Eyelash Веѓа Отстранување на Влакна Tweezer Помине Анти-статички Лице blackhead Смена пинцети за веѓи сет
Карактеристики :
1. 100% сосема нов и висок квалитет.
2. Погоден за подигање, декорација клипинг или помине уметност rhinestones.
3. Еден Криви дизајн, лесно да се земе кристал.
4. Совршен за двете професионална употреба или домашна употреба.
Спецификација :
1. Материјал : Нерѓосувачки Челик
2. Должина : 132mm,115mm
3. Боја : Сребрена
Пакет Се Вклучени :
1 * Директно Tweezer
1 * Криви Tweezer
Слика :

Кон својствата

Тип На Објект:
Eyelash Curler
Бренд Име:
popfeel
Број На Модел На:
Пинцети
Големина:
2 pcs/set Eyebrow Tweezers set
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Веѓа Tweezer
Бесплатни Shippping:
Yes
пад на превозот:
Поддршка
Употреба:
Eyelash Веѓа Отстранување На Влакна
Тип:
пинцети за веѓи сет
Функција:
makup инструменти
feature2:
косата clipper
Feature3:
Пинцети за продолжување eyelash
веѓа пинцети:
pincet

Најдобри предлози во категоријата