.

.

150Pcs/Многу еднократна Расположливиот Eyelash Четки Маскара Прачки Апликатори Spoolers Шминка До Eyelash Чешел Четки 6 Боја

150Pcs/Многу еднократна Расположливиот Eyelash Четки Маскара Прачки Апликатори Spoolers Шминка До Eyelash Чешел Четки 6 Боја

DEN 239.52
DEN 228.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
Совршен за одделување на трепки пред и/или по маскара апликација.
Четка глава може да се bended малку како што треба.
Лесен за употреба и удобен за носење.
Спецификации :
Главата големина : (приближно) 25 мм долго
Целата големина : (приближно) 100 мм долго
Ве молиме имајте во предвид :
Поради осветлување и монитори,предмети, бои може да биде малку на грешка со слики. Ние се осигура дека ние обезбеди стил и сликата е иста. Ви благодарам многу за вашето разбирање.
150 X Расположливиот eyelash четки 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Тип На Објект:
Шминка Четка
Четка Материјал:
Силикони,Волна, Влакна
Големина:
Head size
Количина:
150 компјутери
Бренд Име:
VKTECH
Рачка Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
eyelash четка
Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
главата големина:
(приближно) 25 мм долго
Целата Големина:
(приближно) 100 мм долго

Најдобри предлози во категоријата