.

.

Шминка Четки Професионална Козметика Четка Поставите 21 Компјутери BLUEFRAG Бренд Руменило Четка Козметика, Убавина Сочинуваат Четки Сет на Алатки

Шминка Четки Професионална Козметика Четка Поставите 21 Компјутери BLUEFRAG Бренд Руменило Четка Козметика, Убавина Сочинуваат

DEN 846.24
DEN 474.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Шминка Четки Професионална Козметика Четка Поставите 21 Компјутери BLUEFRAG Бренд Руменило Четка Козметика, Убавина Сочинуваат Четки Сет на Алатки
Спецификации :
100% сосема нов и висок квалитет
Четка Материјал : Синтетички Влакна
Четка рачка материјал : Пластика
Објектот се вклучени : Фондација во Прав со Четка,Усна Четка,Маскара Четка,Сенки Четка,Два Страна Четка,Веѓа Маскара Четка,дупка со Четка,Носот Сенка Четка,Eyeliner Четка
Професионален квалитет на четка сет кој вклучува сите основи треба за дневни апликации, шминка може да според личните навики во комбинација
Погоден за Професионална употреба или Домашна употреба
Concealer Четка/Четка за Руменило : Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа,четка со природни radian руменило, хало сенка, нагласи совршен лицето контура.
Усна Четка : прецизен преглед на усните, направете ја вашата уста полна боја униформа, потрајни
Сенката за очи четка : широк спектар на. Треба да се подготват различни големини на сенката за очи четка за да одговара на различни око кука.
Веѓа четка : со веѓа, може да привлече веѓа сосема природно. Молив е полесно да го контролира интензитетот и сенка.
Пакетот Вклучува :
21 компјутери Шминка Четки
Превозот Време :
e Packet во САД : 7-15 дена
Кина Пост Воздух Mail/Сингапур Пост : Околу 25 Работен Ден
Превозот време за Русија ќе биде 30-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
Превозот време за Бразил ќе биде 50-100days или подолго поради строгите локалните царински преглед.
Ако изберете DHL, Fedex, EMS, UPS-от превозот ќе биде побрзо, обично 7-15 работни дена.
Нарачки ќе бидат обработени во рок од 48 часа. Вие ќе бидете информирани on-line откако е предаден и следење на информации обично ќе биде надграден во рок од 72 часа.
Ве молиме да биде љубезно информирани дека бои на објектот ќе примите може да бидат различни од слики на објектот страница. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека сликите се само за вашиот референца и ние треба да се направи боја на вистинскиот производ како стандард.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашата Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди и го препорачувам нас на други клиенти.
Ние побара да не контактирате за било какви прашања во врска со вашата нарачка, наместо на давање неутрални или негативни повратни информации, или отварање на спор, кој нема да биде од помош за решавање на проблеми.
П : Како би можеле да ми плати за мојата цел?
A : Ние во моментов го прифатат плаќање преку Кредитна Картичка, Visa Картичка и Master Card.
П : Како да знам каде мојата цел е сега?
A : Постојат следење на број, за секој ред откако е испраќаат. Ќе може да се следи на превозот во процесот на следење на број на вашата нарачка на соодветниот веб-сајт.
П : дали Е можно за мене да се направи масовно купување во вашата продавница?
A : Да. Ако би сакале да се направи масовно купување, може да контактирате со нас да разговараат за трговија на големо цена. Ние ќе ви обезбеди најдобра цена.
Треба да имате било какви други прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. ние секогаш ќе ви овозможи со најдобра услуга и производ.

Кон својствата

Бренд Име:
BLUEFRAG
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Број На Модел На:
BLBR0171
Големина:
Make up Brushes Set
Количина:
1 сет 21 компјутери
Рачка Материјал:
Пластични
Материјал:
Синтетичка Коса
Тип На Објект:
Шминка Четка
Тип На Објект:
Шминка Четка
Материјал:
Синтетичка Коса+Пластични+алуминиумска цевка
Четка Материјал:
Синтетичка Коса
Четка рачка материјал:
Пластични
Број На Модел На:
BLBR0171
Големина:
Make up Brushes Set
Количина:
21 компјутери
Боја:
Црна
Стил:
Мултифункционален Шминка Четка
Погоден за:
Око фондацијата;шминка фондацијата

Најдобри предлози во категоријата