.

.

1Pc Голема големина Eyelash Curler се Справи со Окото Виткање Трепките на Очите Трепките Curler Клип Убавина Шминка Алатки Со 4Pcs Рефил Гумени Влошки

1Pc Голема големина Eyelash Curler се Справи со Окото Виткање Трепките на Очите Трепките Curler Клип Убавина Шминка Алатки Со

DEN 285.60
DEN 214.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ВОВЕД:
• Опремени со пролетта се справи со, овој eyelash curler е лесен за употреба, тоа кадрици трепките брзо и удобно.
• Направен од висок квалитет со силиконска, на гумена подлога е флексибилен кои ќе ви овозможи да навивам вашата трепките со леснотија.
• Соодветни криви агол на curler се овозможи да навивам трепките удобно и лесно.
НАСТАВА:
• Навивам на трепките во нагорна и надвор насока почнувајќи од основа и ќе работи кон врвовите на трепките.
ТОПЛО СОВЕТИ:
• Ве молиме проверете ја вашата eyelash curler подлога и да го замени тоа еднаш го носи надвор. (Знаци дека eyelash curler влошки треба замена
вклучува подлога пукање на половина, екстремен start-up на вишокот на шминка или покажуваат многу од абење. Тоа е важно
дека ќе ги промени кога е потребно за да се избегне оштетување на вашите трепки. )
Рефил ПодлошкиОпис :
• 100% сосема нов и висок квалитет.
• Текстурата е мазна и парична казна и деликатна,не му наштети на eyelash.
• Тоа е издржлив и лесен за да го замени.
Спецификација :
• Нето Тежина : Appr.2g
• Боја : Црна
• Производите Стандард : П/JLSRYP 1
Вклучуваат :
• 4 Парчиња Замена Eyelash Curler Рефил Гума x1
Внимание :
• Ве молиме чувајте ги надвор од дофат на деца.
ФАБРИКАТА ЕКРАНОТ
НАШИОТ ТИМ
ЛОГИСТИКА ПОСВЕТЕНОСТ
СЕРВИС И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1.Ние двојно проверка/тест на нашите производи внимателно пред превозот, ние и ветуваме на сите производи се со добар квалитет.
2.Ако имате било какви прашања во врска со нашите услуги/производи,ве Молиме контактирајте со нас.
Ние Веруваме Добра Комуникација Ќе Се Постигне Добар Резултат .
3.Вашата Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни остави позитивен
повратни информации со пет-ѕвезда ,ви Благодариме.
ПОВЕЌЕ ПОНУДИ
Ако цел голема количина,ние поддршка на ОЕМ , Dropshipping , трговија на Големо и Изменуваат ,
може да помине, AE Разговори контактирајте со нас, Ние може да ви даде подобра понуда.

Кон својствата

Тип На Објект:
Eyelash Curler
Број На Модел На:
J0373-0019
Материјал:
Јаглероден Челик, TPR
Бренд Име:
KINEPIN
Големина:
108mm *104mm

Најдобри предлози во категоријата