.

.

FUNMIX Нови 0.07 C 3d eyelash Природни безалкохолни долго mink eyelash W Lash Лажни Трепки Очите Lash Продолжување микс должина 6mm-12mm

FUNMIX Нови 0.07 C 3d eyelash Природни безалкохолни долго mink eyelash W Lash Лажни Трепки Очите Lash Продолжување микс должина

DEN 239.52
DEN 180.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


FUNMIX Нови 0.07 C 3d eyelash Природни безалкохолни долго mink eyelash W Lash
Лажни Трепки Очите Lash Продолжување микс должина 6mm-12mm
Состојба : Нова
Боја : Црна
Дебелина : 0.07 мека
Должина : МИКС 6mm/ 8мм/10мм/12mm (3 ред еден должина)
Стил : пред cureled лажни трепки за продолжување на трепките
Тежина : Околу 30 g

Кон својствата

Навивам:
C
Дебелина:
0.07 mm
Должина:
6 8 10 12mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Големина:
1
Број На Модел На:
a010
Бренд Име:
FUNMIX
Количина:
1
Лажни Eyelash Материјал:
Човечка Коса
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго

Најдобри предлози во категоријата