.

.

5 Пара Лажни Трепки Трепките Рачно Изработени Крстот Дебел Долг Лажни Трепки Очите Трепките Шминка Алатки К-09

5 Пара Лажни Трепки Трепките Рачно Изработени Крстот Дебел Долг Лажни Трепки Очите Трепките Шминка Алатки К-09

DEN 84.48
DEN 80.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење
Како да се користи
Внимателно отстранете трепките од случајот со помош на пинцета
Споредете лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина
Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук
Држете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок
Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природни
Плаќање
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.5-2mm должина разлики предизвикуваат тоа е пресечено со рака. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија,TT. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Испорака
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Враќање/Поврат
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
5 Пара Лажни Трепки Трепките Рачно Изработени Крстот Дебел Долг Лажни Трепки Очите Трепките Шминка Алатки К-09
Спецификација :
100% сосема Нов
Материјал : Влакна
Многу меки и удобни за носење
Погоден за Лица или Професионална Шминка
Лесен за користење, може да се направи вашите очи да изгледа светла и атрактивен
Тие може да бидат отстранети од страна на око шминка смена
Може да се користи кога се применува со нега
Како да се користи
Внимателно отстранете трепките од случајот со помош на пинцета
Споредете лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина
Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук
Држете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок
Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природни
Пакетот Вклучува : 5x пара лажни трепки
Забелешка!! (Прочитате пред ставање ред) ве Молиме да забележите дека ова превозот начин (Кина Пост Originary Мал Пакет )нема информации за следење еднаш надвор од Кина , ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Превозот, ако треба да се следи тоа, ви благодариме! Рачно изработени трепките може да се 0.

Кон својствата

Должина:
12mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Број На Модел На:
к-09
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Количина:
5 парови
Бренд Име:
SHIDISHANGPIN
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Големина:
12mm

Најдобри предлози во категоријата