.

.

10Pairs Природни Долго Лажни Трепки Лажни Око Трепките Обемниот Шминка Поставите Окото Трепките Продолжување Алатки VD376 P3

10Pairs Природни Долго Лажни Трепки Лажни Око Трепките Обемниот Шминка Поставите Окото Трепките Продолжување Алатки VD376 P3

DEN 79.68
DEN 53.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


10 Pairs Природни Долго Лажни Трепки Лажни Око Трепките Обемниот Шминка Поставите Окото Трепките Продолжување Алатки VD376 P40
Спецификации :
Карактеристики :
100% Сосема нов и обновливи
Боја : Црна
Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен
За лице и за секојдневна употреба
Може да бидат отстранети од страна на око шминка смена
Едноставни за употреба и удобен за носење, лепак не е вклучена
Одговара на вашиот каузална и партија шминка
Може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилно
Објектот вклучуваат : 10 Пара Лажни Трепки

Кон својствата

Должина:
12mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Број На Модел На:
VD376
Големина:
About long 1.2cm
Бренд Име:
moonvvin
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Количина:
10 пар
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса

Најдобри предлози во категоријата