.

.

FOONBE Бренд 20 Парчиња/торба Шминка Четки за Трепки Жените Очи pincel maquiagem Козметички Алатка Трепките сочинуваат Маскара Четка

FOONBE Бренд 20 Парчиња/торба Шминка Четки за Трепки Жените Очи pincel maquiagem Козметички Алатка Трепките сочинуваат Маскара

DEN 93.12
DEN 48.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Detactive објект МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување ако е можно). Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас.69 /парче
Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш ПРЕД нас даваат неутрален или negtive повратните информации, така што можеме да perfom до вашето задоволство.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Ali Express!
Повратни информации
1. 12 месеци Manufactorers' Ограничена Гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети demaged и/или злоупотребени од денот на приемот. ПО ДВЕТЕ продавачот и купувачот се откаже од трансакцијата од Ali Express ИЛИ можете да одберете да имате замена. Совршен за одделување на трепки пред и/или по маскара апликација. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето мислење е многу важна за нас.НОВИ ПРЕПОРАЧУВАМ
САД $ 0. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Направи вашите очи да изгледаат поголеми и посветла со оваа направа. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Оваа Eyelash Четка е основна алатка за око шминка. 4 Бои на четка за да изберете.78 /парче
САД $ 1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е(се) не како рекламира. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.Цел адресата МОРА да MACTH вашиот превозот адреса.
Тоа е невозможно да се обрати isuues ако ние не знаеме за нив!
. Ние ќе РЕФУНДИРАЊЕ на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ве молиме не молчат по отворањето на спор,кажете му на продавачот да изврши испраќање или наплата.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ако не сте добиле вашата нарачка по 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Пакет Листата : 20 x Расположливиот Трепките Четки Забелешка : 1 . Додатоци доаѓаат со 3-молец гаранција.
Ве молиме Изберете Превозот Метод Пред Поднесување на Цел
Брод мојата цел(и) да : Изберете Превозот Метод за Испорака Компанија Проценува Време на Испорака Превозот Цена Следење на Информации Продавачот за Испорака Метод 20-38 дена Бесплатен Превозот Не се достапни Sun You Економски Воздух Mail 30-50 дена Бесплатен Превозот Не се достапни 4 PX Сингапур Пост НП Про 28-45 дена Не се достапни Ali Express Стандард Превозот 19-39 дена на Располагање Сингапур Пост 26-44 дена Не се достапни 6-13 дена на Располагање
Најбрзо време на испорака : 24 часа+2 дена+12 дена+7 дена+3 дена= 25 дена
Најдолго време на испорака : 24 часа+5 дена+32 дена+15 дена+7 дена= 60 дена
Враќање & Наплата
1. Нашата цел е да ги разреши евентуалните проблеми што е можно побрзо и поевтино е можно да се вашето задоволство. НИЕ НЕ ПОПРАВКА ИЛИ ЗАМЕНА НА ПРЕДМЕТИ ВО РАМКИТЕ ИСТЕЧЕН ГАРАНЦИЈА.14 /парче
САД $ 1. Нема ИСКЛУЧОЦИ! Превозот cose се носат од страна на двете продавачот и купувачот на половина.
Гаранција
1. Ние само бродот за да се потврди цел адреси.
1# 2# 3# 4#
Испорака
1. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, specifi причина за враќање и вашата цел ID.

Кон својствата

Тип На Објект:
Шминка Четка
Четка Материјал:
Силикони
Количина:
20 Парчиња
Бренд Име:
foonbe
Големина:
Normal Size
Рачка Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
66120
Се Користи Со:
Трепките
Материјал:
Силикони

Најдобри предлози во категоријата