.

.

5 Пара Рачно Изработени Модни Comestic Природни Долго Крстот Лажни Трепки Лажни Око Трепките Шминка За Убавина Алатки

5 Пара Рачно Изработени Модни Comestic Природни Долго Крстот Лажни Трепки Лажни Око Трепките Шминка За Убавина Алатки

DEN 60.48
DEN 40.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

торба торба 5 Парови Многу Црн Крст Лажни Eyelash Мека Долго Шминка на Очите Lash Продолжување
Оваа crisscross eyelash е совршен за ноќта или во секојдневниот живот. Лесно да се примени и за обновливи, може да се претвори за ова lash одново и одново за гламурозен изглед!
Материјал : Влакна
Должина : 1.2 см/0.47" (Прибл.)
Карактеристики : Посебен но Природни, Едноставен за Користење, Меки и Удобни, Високо Квалитетен Материјал
Повод : Секојдневниот, Ноќта, Партија
Пакет Се Вклучени :
5 Пара Лажни Трепки

Кон својствата

Должина:
12mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Големина:
as Picture
Број На Модел На:
10377
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Бренд Име:
popfeel
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Количина:
5 парови

Најдобри предлози во категоријата