.

.

Фабрика Цена! Лето Магнетни Корсет Shapewear Долна Облека Половината Корсети Bodysuit Жените Girdles Тело Shaper

Фабрика Цена! Лето Магнетни Корсет Shapewear Долна Облека Половината Корсети Bodysuit Жените Girdles Тело Shaper

DEN 604.32
DEN 604.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Револуционерна слабеење и подигнување на undergarment Удобно носење фирма контрола без покаже преку panty линии ти Дава секси, заоблен час стакло слика веднаш Боја : Голи, Црна
Ве молиме обидете се на нашиот нов доаѓањето на секси задник shaper!
Овие момче краток гаќи се вистинска работа. Направена со Riverberry квалитет, овие момче шорцеви, веднаш да ви даде поттик на вашиот derrier и удобно контрола на вашиот стомак.
Оваа ставка може да се носи под секоја редовна дневна носат предмети и да е заврши со удобно поставата и растеглив задните да ви даде максимална лифт.
Лесен начин да се носат секојдневно за запознавање, социјална појдовни, танцување и сл.
Откако се стави на, таа веднаш прави вашиот пушки изгледаат поголеми и поубави.
веледрогеријата
За веледрогерија, Ние нудиме попуст или слободни изразат испорака за повеќето земја страна на курирската служба DHL/ARAMEX ако вашата цел е повеќе од 200 ние навистина го цениме да се направи бизнис со било веледрогеријата од која било земја, ве молиме контактирајте со нас за најдобри попуст со изразат испорака на вашата земја.
Препродавач
За препродавач, можеме да ви понудиме КАПКА ПРЕВОЗОТ на вашиот клиент директно, без било какви нашата продавница информации, и ние може да ви понуди без жиг слики да се препродава онлајн. Ние ќе бидеме вашиот trustable снабдувач со одлични услуги на клиентите.
Контакт со нас на :
Whatsapp : +8613631359709 (Vivian)

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Дебелина:
Стандард
Контрола Ниво:
Фирма
Бренд Име:
мис moly
Декорација:
Вез
Број На Модел На:
9852
Shapewear:
Контрола Гаќи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
shaperwear:
слабеење панталони
Големина:
m/l/xl/2xl/3xl/4xl
боја:
црна, беж
Дизајн Детали:
Едно парче дизајн

Најдобри предлози во категоријата