.

.

Burvogue Shapers Жените Лесна Висока Половината Стомак Контрола Panty Тело Shaper Тенок Тело Shaper Долна Облека Задник Lifter Shaper Гаќи

Burvogue Shapers Жените Лесна Висока Половината Стомак Контрола Panty Тело Shaper Тенок Тело Shaper Долна Облека Задник Lifter

DEN 616.32
DEN 462.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Големина На Табелата
Сантиметри Инчи Големина L XL XXL XXXL Половината 63-70 70-77 77-83 83-90
Производ Екранот
Добредојдовте на нашата продавница!
Со цел да се направи да се има среќен шопинг патување во нашата продавница и да се избегне било непријатни aftersale прашања, ве молиме љубезно ве молиме да потрае неколку минути за да го прочитате someshopping совети.Вие сте добредојдени да не контактирате преку порака или e-mail! 1 ДВОЈНО ПОТВРДУВА ЦЕЛ
Да! Ние ќе двојно се потврди со вас адреса и цел информации, ве молиме да соработува со нас.
Клиентот треба да ги преземат одговорностите за погрешна адреса е предвидено и во ред стил, големина избрани.
2 SHPPING
Ве молиме имајте во предвид ги имаме време разлика, нашиот работен ден од понеделник до сабота и од 9 часот до 7pm.
За подготвени акции наредби, тоа ќе бидат испорачани во 48 часа.
За било назад наредби, ние ќе ве контактираме веднаш за одложување известување.
Не пратката во недела и Празници.
Ние не може да се контролира на транспорт, како што е последен од кој 3 партија.
Ние ќе има за цел да ја добиете вашата нарачка до вас во времето, но не се загрижени ако тоа се врти подоцна од ова, ние ќе контактирајте со шпедиција да бидете информирани.
3 DESCRIP ЦИИ
Ние во моментов има над 300 објекти во парк. Ние сме мал бизнис, и да работат многу напорно за да бидете сигурни дека вашиот објект е точно како што е опишано, или, уште подобро. Нашата цел е да ве натера да се враќаат на клиентите. Ние сме човечки иако и може да се прават грешки.
Нашите целиот производ е 100% вистински слика, но може да биде боја разлика варира од различни екран. Пред купувањето, ве молиме потврдете, ако можете да го прифатите.
Прирачник за мерење ќе имаат 23 см во разликата, pls љубезно ве молиме да ја потврдите вашата големина пред да купите. Вие сте добредојдени да се консултираат со нашите услуги на клиентите за големината.
Сите ние сме различни големини и форми, и ние може да не се 100% гаранција за нашата големина на табелата е погоден за секого.
Одлучи внимателно пред да го купите! Било која цена да се врати за несоодветна големина ќе биде на ваша сметка! 4 ВРАЌА :
Ве молиме контактирајте со нас на прво ако најдете било какви проблеми со производот,НЕ се отвори спорот без да контактирате со нас,pls бидете сигурни дека ние ќе се обидеме најдобро да ги решат проблемите со вас!
Производи не може да се врати и да се враќа, освен ако погрешни, погрешна боја и погрешна големина ние предаден, и тврдат дека мора да се направи во првите 7 дена по производ примени.
Сите предмети треба да се врати во оригиналниот пакет, а купувачот е одговорен за поврат на трошоците.
5 ДАНОК
Увозни давачки, даноци и наплати не се вклучени во единечната цена или превозот цена. 6 ПОВРАТНИ информации :
Ние како продавачот никогаш не би го направил ништо намерно да ја загрози прима нешто помалку од позитивни 5 ѕвезди на повратните информации, бидејќи ние заработи нашиот битисувања преку Aliexpress и Aliexpress казнува ни силно monetarily за nonpositive / sub5 ѕвезда повратни информации! Ние сакаме нашите клиенти да бидат среќни и враќање на оние, дури и повеќе чест ние се е кажано за нивното семејство и пријатели, колега. Нашата мисија е дека посреќен на клиентите, тоа ни овозможува да се продолжи со задачата и да се развиваат. Затоа ние ќе се обидеме најдобро да се создаде производи и услуги да бидат задоволни купувачи.

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Бренд Име:
BurVogue
Shapewear:
Контрола Гаќи
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Spandex,Најлон
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Контрола Ниво:
Фирма
Број На Модел На:
16174
боја:
кожата, црна
Големина:
M L XL 2XL
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Тип На Објект:
Shapers
Производ Стил:
Долна облека
feature1:
задник lifter
feature2:
Тенок
Feature3:
Висок Половината
испорака:
Слободен/Капка Превозот
Потекло:
Кина

Најдобри предлози во категоријата