.

.

BEKE МАТА Мајка и Ќерка Фустани 2017 Лето Печати Семејство Појавување на Мајка и Ќерка Облека Семејство Изгледа Девојка И Мајка Облека

BEKE МАТА Мајка и Ќерка Фустани 2017 Лето Печати Семејство Појавување на Мајка и Ќерка Облека Семејство Изгледа Девојка И Мајка

DEN 702.24
DEN 421.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


14545 Нови Лето Мајка И Ќерка Фустани
BEKE МАТА Мајка и Ќерка Фустани 2017 Лето Печати Семејство Појавување на Мајка и Ќерка Облека Семејство Изгледа Девојка И Мајка Облека
1.Постои 1-2cm грешки во нормална мерка 2.Ова платно е направен од топ квалитетни материјали и во ниска цена.
A. Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние МОЖЕ да го реши вашиот проблем пред да замине негативни повратни информации. Искрено се надевам дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживате во нашата услуга. Ние очекуваме вашиот ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК. Б. Ако во Прилог на производи слики кога оставајќи ни позитивни повратни информации ќе победи на слободно убави подароци со вашата следна цел! БЛАГОДАРАМ U МНОГУ!
А купувачот треба да понуди докази за проблемот во објектите.
Б. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни превозот надомест. В. купувачот мора да Ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
А Ние обично брод во рок од три работни дена по приемот на вашата исплата. Ние обично брод од страна на Кина Пост Воздух Mail. Ако сакате други изразат како : ТНТ, FEDEX, DHL, EMS, итн., ве молиме контактирајте со нас пред biding.
Б. ве Молиме да ни остават порака да се информирате на големини и бои што сакате, ние ќе ви ја испратиме стоката со вашите детали, или ние ќе ги испрати по случаен избор.
C. ве Молиме испратете го заврши точна адреса и телефон број и ние ќе бидат спремни да се пресмета превозот цена за вас. Мешани бои и модели се и добредојдени во нашата продавница. Ние ќе направиме се во комбинација за испорака за вас.
D. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Кон својствата

Големина:
MOM S, MOM M, MOM L, MOM XL, MOM XXL, MOM XXXL, GIRL 12M, GIRL 18M, GIRL 24M, GIRL 3T, GIRL 4T, GIRL 5T, GIRL 6T, GIRL 7T, GIRL 8T, GIRL 9T, GIRL 10T
Бренд Име:
BEKE МАТА
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Печати
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Материјал:
Полиестер
За сезоната:
Лето
боја:
Сина, зелена,розова
Мајка Големина:
S,.M,L,XL,XXL,XXXL
Девојка големина:
12M,18 МИЛИОНИ,24M,3T,4T,5T,6T,7T,8T,9T,10T
семејството појавување:
семејството појавување на облека
семејството облека:
појавување на мајка и ќерка облека
семејството погледнете:
Семејството Изгледа Мајка И Ќерка Се Облекуваат
семејството облека:
семејството појавување на облека
семејството се облекуваат:
семејството се облекуваат мајка и ќерка
семејството облека:
мајка и ќерка фустани

Најдобри предлози во категоријата