.

.

Мама Мајка и Ќерка се Облекуваат 2017 Лето девојките на Плажа облека цвет Печати Бохемија Стил за Мајка Ќерка Семејство Појавување на Облека

Мама Мајка и Ќерка се Облекуваат 2017 Лето девојките на Плажа облека цвет Печати Бохемија Стил за Мајка Ќерка Семејство Појавување

DEN 863.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Нови Пристигнување 2017 мода семејство појавување на мајка и ќерка се облекуваат
ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА
СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! САМО ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ПРОИЗВОДИ Е ДОЗВОЛЕНО ДА
СЕ ПРОДАВА ОД ОВАА ПРОДАВНИЦА! Цената е за едно лице само
сезона : одговара за Пролет ,Есен, Зима Како да се купат 2 облека и за девојка и мајка? Чекор 1 : ве Молиме изберете боја и големина за девојка или момче. Потоа кликнете на "додади во кошничка". Чекор 2 : "Продолжи Шопинг" за да изберете боја и големина за мајка ми. Потоа додадете во количката. Чекор 3 : "View количка" да плати за двата облека дете девојка големина фустан должина(cm) градите(cm ) Соодветна висина(cm) 1-3 T 56 68 90-100 3-6 T 62 70 100-120 6-8 TT 66 75 120-135 8-10 T 70 80 135-140
мајка Големина фустан должина(cm) Градите(cm) Соодветна висина(cm) Соодветна Тежина(kg) M 123 100 155-165 40-50 L 129 102 160-175 50-60
1. ние обично брод вашата нарачка во рок од 2 дена во приемот на вашата исплата.
2.ние брод предмети преку EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,ТНТ ,epackt или Кина/Хонгконг Пост воздухопловната, ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.
3. Помалку $100, предаден од страна на Кина/Хонгконг пост. Над $100, предаден од страна на EMS, UPS-от, DHL. Тоа обично трае 5-8days за испорака.
4. Кина /Хонгконг пост, нормално земе 15-30 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго, искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.
1. Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме за вашата вредност време.
2. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural (3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди)повратни информации.
Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

Кон својствата

Големина:
mom M, mom L, kid 2T, kid 3T, kid 4T, kid 5T, kid 6T, kid 7T, kid 8T, kid 9T, kid 10T
Стил:
Бохемски
Тип На Објект:
Фустани
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Aiqingsha
Материјал:
Chiffon
Безбедност одделение:
Класа А
Материјал Состав:
Памук, 80% најлон 20%
No:
T1h8qy61
Дебелина:
тенок дел
Важат За Сезоната:
Лето
Применливи објект:
Мајка и ќерка облека
Мајка Големина:
M L
Големина:
Baby height 90-130
Бебе Момчиња:
Женски
Стил:
Етничките стил

Најдобри предлози во категоријата