.

.

Татко и Ќерка за Појавување на Облека Лето 01 ТАТО ДЕВОЈКА Tees Писмо за Печатење Врвот Семејство Т Кошули Тато и Мене бебе девојки кошула Сет

Татко и Ќерка за Појавување на Облека Лето 01 ТАТО ДЕВОЈКА Tees Писмо за Печатење Врвот Семејство Т Кошули Тато и Мене бебе

DEN 287.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! Само високо Производи е дозволено да се продава во оваа продавница, ние ќе ги провери evey производи " квалитет пред да се испрати надвор! Цената е за едно лице само
ако треба за мајка и деца ,татко ми pls плати заедно
Како да се купат 2 облека и за бебето и за мама,тато? Чекор 1 : ве Молиме изберете боја и големина за kidl. Потоа кликнете на "додади во кошничка". Чекор 2 : "Продолжи Шопинг" за да изберете боја и големина на мама и тато. Потоа додадете во количката. Чекор 3 : "View количка" да плати за двата облека
ЗА ГОЛЕМИНА
Големина /запис
должина(cm)
градите *2(cm)
предлагам висина(cm)
предлагам тежина(kg) Дете 12 M 35 26 80 6-10 Дете 2 T 37 27 90 8-12
Дете 3 T
39
28
100
12-14
дете 4 T
41
29
110
14-18 дете 5 T-6 T 43 30 120 18-22 Тато големина S 66 46 / 45-50 Тато големина M 68 47.5 / 50-60 Тато големина L 69 49 / 60-70 Тато големина XL 70 53 / 65-75
1. ние обично брод вашата нарачка во рок од 2 дена во приемот на вашата исплата.
2.ние брод предмети преку EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,ТНТ ,epackt или Кина/Хонгконг Пост воздухопловната, ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.
3. Помалку $100, предаден од страна на Кина/Хонгконг пост. Над $100, предаден од страна на EMS, UPS-от, DHL. Тоа обично трае 5-8days за испорака.
4. Кина /Хонгконг пост, нормално земе 15-30 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго, искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.
1. Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме за вашата вредност време.
2. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural (3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди)повратни информации.
Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

Кон својствата

Големина:
Dad size S, Dad size M, Dad size L, Dad size XL, kid 12M, kid 2T, kid 3T, kid 4T, kid 5T, kid 6T
Стил:
Активни
Шаблон Тип:
Писмо
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Aiqingsha
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Тип На Објект:
Маици
Родителството класа:
Т-маица
Применливи Луѓе:
Татко ќерка
Главната ткаенина состав:
Памук
Боја:
Тато 01, ќерка 01
Големина:
S,M,L,XL,80,90,100,110,120

Најдобри предлози во категоријата