.

.

Мајка и Ќерка Фустани Мајка и Ќерка Девојки Појавување на Облека Пролет Семејство Изгледа Одговараат Поставите Тексас Т Кошула+туту Здолниште Мама Мечка

Мајка и Ќерка Фустани Мајка и Ќерка Девојки Појавување на Облека Пролет Семејство Изгледа Одговараат Поставите Тексас Т Кошула+туту

DEN 713.28
DEN 713.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Новодојдени
СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! Само високо квалитетни Производи е дозволено да се продава во оваа продавница, ние ќе ги провери evey производи " квалитет пред да се испрати надвор! Цената е за едно лице (1 кошула +1 здолниште сет)само
ако треба за мајка и деца . pls плати заедно
Како да се купат 2 облека и за бебето и мајка? Чекор 1 : ве Молиме изберете боја и големина за kidl. Потоа кликнете на "додади во кошничка". Чекор 2 : "Продолжи Шопинг" за да изберете боја и големина за мајка ми . Потоа додадете во количката. Чекор 3 : "View количка" да плати за двата облека
материјал : 100% памук
1. ние обично брод вашата нарачка во рок од 2 дена во приемот на вашата исплата.
2.ние брод предмети преку EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,ТНТ ,epackt или Кина/Хонгконг Пост воздухопловната, ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.
3. Помалку $100, предаден од страна на Кина/Хонгконг пост. Над $100, предаден од страна на EMS, UPS-от, DHL. Тоа обично трае 5-8days за испорака.
4. Кина /Хонгконг пост, нормално земе 15-30 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго, искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.
1. Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме за вашата вредност време.
2. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural (3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди)повратни информации.
Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.

Кон својствата

Големина:
mom S, mom M, mom L, mom XL, mom 2XL, kid 2T, kid 3T, kid 4T, kid 5T, kid 6T, kid 7T, kid 8T
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Тип На Објект:
Се поставува
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Aiqingsha
Применливи пол:
Женски
Број на пакети:
Две парче костим
Година на оглас:
Летото 2017
елемент:
Одговараат, Европа и сад, прекрасна, на нето-предиво, ван
Главната ткаенина состав:
Памук
style2:
фармерки т кошула
Style3:
мајка девојки фустан
Сезоната:
2017 пролет и лето
Sleeve:
долги ракави

Најдобри предлози во категоријата