.

.

Мајка И Ќерка Фустани Семејство Појавување На Облека Пролет Лето Без Ракави Мајка И Ќерка Се Печати Партија Облечи Принцезата Девојки Фустан

Мајка И Ќерка Фустани Семејство Појавување На Облека Пролет Лето Без Ракави Мајка И Ќерка Се Печати Партија Облечи Принцезата

DEN 954.24
DEN 477.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Мајка И Ќерка Фустани Семејство Појавување На Облека Пролет Лето Без Ракави Мајка И Ќерка Се Печати Партија Облечи Принцезата Девојки Фустан
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Цената е за едно парче.
Пониската цена е за деца, како и повисока цена е за возрасни.
Големина на табелата :
Ако сакате да ја купите 2 компјутери за семејството носат.
Ве молиме изберете една големина и боја, а потоа кликнете на копчето "Додади во кошничка".
Само додадете други една по една, во последен, можете да ја поднесете вашата цел.

Кон својствата

Големина:
Mom S, Mom M, Mom L, Mom XL, Girl 120cm (6T), Girl 130cm (8T), Girl 140cm (10T), Girl 150cm (12T)
Тип На Објект:
Фустани
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Име:
мајка и ќерка облека
Објектот:
семејството појавување на облека
Тип:
Појавување На Мајка И Ќерка Фустани Облека
Продажба:
Цената е за еден фустан
семејството облека:
мајка и ќерка фустани
мама и мене облека:
појавување на мајка и ќерка облека
Мајка & Деца:
семејството изгледа девојка и мајка фустан

Најдобри предлози во категоријата