.

.

7 Инчен Моќен Мулти-Брзина Дилдо Вибратор Г-Точката Massager Секс Играчки За Жените 1L5K 2UCM

7 Инчен Моќен Мулти-Брзина Дилдо Вибратор Г-Точката Massager Секс Играчки За Жените 1L5K 2UCM

DEN 131.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Спецификација :
Овој инструмент на задоволство е изработен од мека и свитливи желе материјал и има моќен мулти-брзина на вибрации.
Дизајниран со пенисот, облик на глава и тешки veined текстура за дополнителна стимулација.
Моќен Мулти-брзина на вибрации на контрола на база ви овозможува да биде во функција на вашиот сопствен задоволство.
Водоотпорен за забава во и надвор од водата.
Тип : Дилдо Вибратор
Материјал : Силикон
Дијаметар : 3.81 cm/1.5" (Прибл.)
Должина : 17.78 cm/7" (Прибл.)
Моќност : 2 x AAA батерии (Не се Вклучени)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Дилдо Вибратор (Батерија не е вклучена)

Кон својствата

Број На Модел На:
9202
Големина:
7
Бренд Име:
ЛА TALUS
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Вибратори
Материјал:
TPE

Најдобри предлози во категоријата