.

.

Двојно Атмосфера Зајакот Вибратор Секс Производи G Место Клиторичен Анален 3 Поени Стимулација Бутане Дилдо Вибратор за Жените на Секс Играчки

Двојно Атмосфера Зајакот Вибратор Секс Производи G Место Клиторичен Анален 3 Поени Стимулација Бутане Дилдо Вибратор за Жените

DEN 549.60
DEN 456.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

секс на производот 6-брзина на вибрации случајно свиткана двојно vibrators Секс играчка за жена вибратор за жените вибратор секс производ за жените Опис
Предмет Бр. : НА-037021 A
Бренд : Boda/Bolaida/Baile
Големина/должина : 35mm/230(mm)
Тежина : 0.222 kg
Материјал : TPR
Боја : прикажани во слика
Функција : 6 брзина на вибрации, случајно свиткана, 2 атмосфера, 3 ААА батерии работеше
Зајакот Вибратор Секс Нови Производи G Место Вагината Клиторичен Анален 3 Поени Стимулација Бутане Дилдо Вибратор за Жените на Секс Играчки Спецификации : - Материјал : Медицинска не-токсични материјали - Size : 230 * 35 мм (9 * 1.4 инчи) - Боја : Виолетова - Флексибилни : Yes - Вибрации на Владата : 6 Брзини - Стимулација Делови : Вагината, Клиторичен, Анален 3 Поени - Батерија : 3 x AAA(Не се Вклучени) ????????????? Производот се Покаже Гаранција 12 месеци гаранција. Купи со доверба (со исклучок на опрема) Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Не се отвори спорот без комуникација. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа. Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе го Поправи тоа за вас по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Пакување & Испорака
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Превозот од Кина Пост Воздух Mail, обично се потребни околу 15-40 работни дена да пристигнат. Ако ви треба предмети итна, ве молиме изберете превозот метод EMS и плати дополнителни превозот цена (превозот време од 3-7 работни дена). И ако вашата цел да достигне $199, ние ќе ги испрати сите објекти што сте ги bayed до вас преку EMS/DHL за слободни. Тоа е многу брзо. Значи, добредојдовте во мојата продавница да се најдат предмети кои ќе потреби.
Царина & Должност е Да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. Персоналот Ги Собереш

Кон својствата

Тип На Објект:
Vibrators
Бренд Име:
MaYaMang
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
TPR
Големина:
See in picture vibrator for women
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Тип:
G-Точката
Број На Модел На:
на-037021a
Тип На Објект:
Vibrators
Материјал:
TPR

Најдобри предлози во категоријата