.

.

1 Парче Жените Сјај Стап Стил Силикон Вибратор Г-Точката Massager Секс Играчки 1L5L 2UCV

1 Парче Жените Сјај Стап Стил Силикон Вибратор Г-Точката Massager Секс Играчки 1L5L 2UCV

DEN 123.84
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Жените Сјај Стап Стил Силикон Вибратор Г-Точката Massager Секс Играчки
Овој инструмент е изработен од мека и свитливи со силиконски материјал и има моќни вибрации.
Дизајниран со пенисот, облик на главата за дополнителна стимулација.
Користи 2 x AAA батерија (НЕ се вклучуваат).
Напомена : Ние не нудиме боја избор и вашата цел ќе бидат испратени со случаен избор на боја.
Пакетот Вклучува :
1x Вибратор
1. Превозот политика
2. Гаранција и Гаранција
Ќе ни биде мило да го прифати враќањето/размена за сите предмети кои се купувате од нашата продавница. Следните критериуми мора да се исполнат пред да го испратите објектот(s) назад кон нас на :
- Точка(а) мора да се во нов и оригинален состојба како сте го добиле тоа во.
- Кутии и ознаки мора да се врати заедно со вашиот item(s).
- Превозот надомест е неповратни. (Нова превозот надомест ќе се применуваат за да се разменуваат предмети)
- Ве молиме контактирајте со нас за RMA процес. 3.Повратни информации
Ние сме посветени на обезбедување на вас со Најдобра Услуга на Клиентите и Квалитетот на Производите.
При купување на нашите производи, Купувачот се согласува да го контактирајте со нас во случај на негативно искуство пред да остават негативен или неутрален повратни информации за да ни даде можност да се поправи проблемот. Ве молиме да ни остават четири "5 Ѕвезда" Позитивни Повратните информации ако сте задоволни со вашиот објект кога се примени. Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.

Кон својствата

Број На Модел На:
9203
Големина:
No
Тип На Објект:
Вибратори
Бренд Име:
ЛА TALUS
Материјал:
Силикони

Најдобри предлози во категоријата