.

.

тројно Вибратор зајакот дилдо силикони Анален Plug Вибратор Секс Играчка Клиторис GSpot стимулира Мастурбацијата четка massager стапче За Жени

тројно Вибратор зајакот дилдо силикони Анален Plug Вибратор Секс Играчка Клиторис GSpot стимулира Мастурбацијата четка massager

DEN 1161.12
DEN 940.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ние го прават нашите најдобри за да се направи фотографија, блиску до реалниот предмети
Состојба : Нова
Боја : како да се избере
Материјал : Силикон
Големина : За 22cm
(Забелешка : 1cm=10мм=0.39 инчи)
Пакет се Вклучени : 1pcs
( Безбедно спакувани во Чантата.)
Answer : ___________________________ Note : слики од објектите се направени од вистински акции под бела светлина ефекти. можеби бојата и големината на материјални добра се различни од сликата, поради различни компјутери,
ние брод тоа приватно ,само пишуваат играчки нема секс збор за пакет
Повеќе Кондом ве молиме оди
Answer : ___________________________ Note :
Сите стоки што ќе изјават Играчки или Platic Цевка ,Нема секс збор за пакет.
некои слика блокирани од страна на aliexpress политика,ако сакате да се види вистинската слика ,ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме
Ако се избере "продавачот за Испорака Метод"," Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг " Економски Воздух Mail ", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина(само може да пратите кога тие во Кина). Ако сакате целосно следење(трага сите route) ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail","e Packet" или друг превозник. За Време на испорака е 30-60 дена,ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена ,доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го реши со вас.
Превозот : драг пријател ,ако сакате пакување во кутија ,ве молиме да нарачате дополнителни кутија
Контакт со нас на : Позитивна Повратна информација е нашиот живот. Стр закуп остави позитивни повратни информации и 5 бодови НСД. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение. (Тоа е невозможно да се недостаток на евалуација). Бидејќи e Bay смета НЕУТРАЛЕН повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек во природата. Ние се грижиме нашите ценети клиенти. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, преку Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа .
Нашите Работното Време се како што е подолу (GMT+8) : 9 : 00СУМ 6 : 00 PM (понеделник до петок) вклучуваат празник ве Молиме да ни овозможи барем 24 часа за да одговорите вие кога сте во канцеларија, ви благодариме!

Кон својствата

Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Бренд Име:
Candiway
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
зајакот Мастурбацијата
Големина:
triple Gspot Sex Toys
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Vibrators
Тип:
Зајакот
боја:
Виолетова,Розова
копче:
Моќни вибрации
копче 1:
секс играчки за жена

Најдобри предлози во категоријата