.

.

IKOKY 360 Степен Ротација Дилдо Vibrators за Жените Водоотпорен Vibrating Stimulator Секс Играчки за Жена G Место Масажа

IKOKY 360 Степен Ротација Дилдо Vibrators за Жените Водоотпорен Vibrating Stimulator Секс Играчки за Жена G Место Масажа

DEN 575.52
DEN 460.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Спецификација : Предмет : Дилдо Вибратор Материјал : TPR Големина : Како што е прикажано на сликата 360 степен ротација, да се стимулира било чувствителни место на вагината 6 ротација брзина, 6 ротација фреквенција, и 2 ротација на ветер Совршен за женски мастурбацијата, се доживее различни секс возбуда
Приватност Гарантира : Вашата приватност е од најголема важност за нас. Стандардно име на пакетот "Телефон Случај"(било кои други услови, ве молиме испратете ни порака), и со нашите дискретна пакување што може да се продавница во доверба, единствениот човек кој знае што е внатре во пакет е со вас!
Пакет Листа : 1 x Биг Дилдо Вибратор
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
4.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.
1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .
2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.
Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно.
2.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
3.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Па ве молиме контактирајте не за било какви проблеми.Ви благодариме!

Кон својствата

Тип На Објект:
Вибратори
Бренд Име:
IKOKY
Број На Модел На:
12340
Материјал:
TPR

Најдобри предлози во категоријата