.

.

12 Брзина Секс Водоотпорен Женски Играчка Мастурбираат Бутане Дилдо Вибрира Massager Multispeed Вибратор 6 Прстени За Да Се Добие Луди Келеш

12 Брзина Секс Водоотпорен Женски Играчка Мастурбираат Бутане Дилдо Вибрира Massager Multispeed Вибратор 6 Прстени За Да Се

DEN 511.68
DEN 440.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
12 Брзина Секс Водоотпорен Женски Играчка
Мастурбираат Бутане Дилдо Вибрира Massager Multispeed вибратор
SKU : 360120 Розова 360230 Пурпурна Карактеристики : Таа има 12 различни брзина на вибрациите во зависност од тоа како сте ги изберат да ги користат. Прекрасен Лични Тело Масажа Стапче Материјал : Медицински Силикони (Јасни Дел) Мулти Функционални - не почне да Вибрира, ја Стимулира Г-точката 360o и 100% Вода Доказ Спецификација : Боја : Виолетова Розова Должина : 17cm Контрола Тип : Вграден во контрола на Подлога Батерија : 2 X AAA (не се вклучени) Пакет : 1 X Вибратор Feture :
Задржи Во Допир! Ако постои нешто што може да ви помогне.
Брз одговор!Добри Услуги На Клиентите!
Задоволни?многу многу добар 5 ѕвезда повратни информации е многу добредојдени! Проблем? Не грижете се,да се задржи во допир пред да остават негативен,секое нешто ќе се решат надвор прекрасно! 100% Високо Квалитетни услуги на клиентите!

Кон својствата

боја:
Виолетова, Розова
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Бренд Име:
morefeel
Материјал:
Медицински Силикони
Тип:
Стапче
Број На Модел На:
W001
Големина:
L
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Vibrators
Големина:
17*3.5CM
боја:
Пинк / Виолетова
Контрола тип:
Изградена во контрола на Подлога
Батеријата:
2X AAA (Не се Вклучени)

Најдобри предлози во категоријата