.

.

Силиконски Анален Plug G место Масажа Возрасни Секс Играчки За Жени Човек Геј Дилдо Анален и за Вагинален Чистење Задник Приклучоци Секс Производ За Возрасни

Силиконски Анален Plug G место Масажа Возрасни Секс Играчки За Жени Човек Геј Дилдо Анален и за Вагинален Чистење Задник Приклучоци

DEN 582.72
DEN 373.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Силиконски Анален Plug G место Масажа Возрасни Секс Играчки За Жени Човек Геј Дилдо Анален и за Вагинален Чистење Задник Приклучоци Секс Производ За Возрасни Опис : 1.Висок степен на медицински силиконски материјал, без мирис и безбедно 2.Мазна површина како кожата допре, безбедно и мека. 3.Со силна вшмукување чаша,тоа може да се држат со раце 4.Боја:Bule и Црна 5. Аналниот играчка Големина : L 95 x D 35mm, 6.Аналниот почиста : L 254x D90mm, Вметнете Големина : 131mm,Капацитет : 310mm, 7.100% водоотпорен
YAFEI да се заштити вашата приватност, ние и ветуваме дека пакувањето ќе бидат кутија или црна пластична кеса без никакви слики и зборови за секс.
Чиста:
По користи, вибратор треба да се чисти со топла вода и сапун или со благ детергент и средства за дезинфекција,
природни воздух за сушење, или сушење со фен за коса пред колекција.

Кон својствата

Тип На Објект:
Vibrators
Големина:
L95mm*D35m
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,УЛ,ГШ,CE
Бренд Име:
YAFEI
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
YF-AN026
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
куршум
Аналниот почиста Големина:
L 254 * D 80mm
Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Материјал:
Силикони
Пакет:
боја кутија
Број На Модел На:
аналниот приклучок
fuction:
Со силна вшмукување
Модел Number2:
задник приклучок
Тежина:
58.3 g
Водоотпорен:
Yes
боја:
Роуз,Виолетова,Црна

Најдобри предлози во категоријата