.

.

G место vibrators за жените,Клиторисот Stimulator Vibrating Аналниот секс,Секс играчки за Жена Возрасни Производ Секс Производи Еротски Машина Дилдо

G место vibrators за жените,Клиторисот Stimulator Vibrating Аналниот секс,Секс играчки за Жена Возрасни Производ Секс Производи

DEN 363.84
DEN 288.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


G Место Моќен Дилдо Vibrating Massager Секс Играчка за Возрасни Секс Производи за Жени Возрасни Секс Играчка Вибратор за Жени
Карактеристики : 100% Сосема Нова Боја : Виолетова, Розова Моќ од 1 x AA батерии (не се вклучуваат) Повеќе детали се прикажани како слики PLS се НАПОМЕНЕ дека поради светлосни ефекти, следи `s brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект! Пакет Содржина : 1 x Vibrating Стап руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. трговија на големо ! Фабрика цена !!! yolianw да се заштити вашата приватност,ние и ветуваме на испратите вашите производи во тајна состојба,пакувањето ќе бидат кутија или црна пластична кеса без никакви слики и зборови за секс. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, ви благодариме!

Кон својствата

Тип На Објект:
Vibrators
Бренд Име:
yolianw
Број На Модел На:
Vibrators за Жените YW02047
Непристојни Слика:
No
Големина:
24cm*2cm
Материјал:
Медицински Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Тип:
G-Точката
користат за:
Жена/Геј/ Човек/Двојки
Напојува со:
1* АА батерии(не се вклучуваат)
Предност:
возрасни секс играчки
Тип:
секс играчки за жени
тип 1:
vibrating анален
тип 2:
G место vibrators
тип 3:
Еротски Машина Дилдо
Тип 4:
секс играчки за жена
Тип 5:
Клиторисот, G Спо
Тип 6:
дилдо Vibrators

Најдобри предлози во категоријата