.

.

Одложување на Ејакулација Флексибилни клиторис Оргазам Петел Прстени Лепак Cockring Пенисот Прстен 3PCS/set за Мажи што имаат Секс производи Прстени Секс Играчки

Одложување на Ејакулација Флексибилни клиторис Оргазам Петел Прстени Лепак Cockring Пенисот Прстен 3PCS/set за Мажи што имаат

DEN 66.72
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одложување на Ејакулација Флексибилни Петел Прстени Лепак Cockring Пенисот Прстен 3 PCS за Мажи што имаат Секс производи Прстени Секс Играчки Опис : Материјал : Силикон
Боја : Сина/Виолетова/Црвена ( Испрати по случаен избор )
Големина : 30mmx30mm (како на сликата покажува)
Пакет Содржина :
3 PCS пенисот прстен
Пакетот вклучува : Одложување на Ејакулација Флексибилни Петел Прстени Лепак Cockring Пенисот Прстен 3 PCS за Мажи што имаат Секс производи Прстени Секс Играчки Забелешка ние сме пакување во пластична кутија.поради меѓународниот превозот е долго време на патување.Кутија можеби ќе израмните на патот,ве молиме разбирање,
ова е приватна пакет ,ние ќе ги прогласи играчки ,нема секс збор.
Повеќе Кондом ве молиме оди
Answer : ___________________________ Note :
Сите стоки што ќе изјават Играчки или Platic Цевка ,Нема секс збор за пакет.
некои слика блокирани од страна на aliexpress политика,ако сакате да се види вистинската слика ,ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме
Ако се избере "продавачот за Испорака Метод"," Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг " Економски Воздух Mail ", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина(само може да пратите кога тие во Кина). Ако сакате целосно следење(трага сите route) ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail","e Packet" или друг превозник. За Време на испорака е 30-60 дена,ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена ,доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го реши со вас.
Превозот : драг пријател ,ако сакате пакување во кутија ,ве молиме да нарачате дополнителни кутија
Контакт со нас на : Позитивна Повратна информација е нашиот живот. Стр закуп остави позитивни повратни информации и 5 бодови НСД. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение. (Тоа е невозможно да се недостаток на евалуација). Бидејќи e Bay смета НЕУТРАЛЕН повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек во природата. Ние се грижиме нашите ценети клиенти. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, преку Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа .
Нашите Работното Време се како што е подолу (GMT+8) : 9 : 00СУМ 6 : 00 PM (понеделник до петок) вклучуваат празник ве Молиме да ни овозможи барем 24 часа за да одговорите вие кога сте во канцеларија, ви благодариме!

Кон својствата

Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Број На Модел На:
дилдо прстен
Бренд Име:
Candiway
Материјал:
TPE
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Име:
Страсна Љубов
Големина:
3PCS

Најдобри предлози во категоријата