.

.

силиконски пенисот прстен Одложување Ејакулација Флексибилни клиторис Оргазам Прстени Лепак Cockring Пенисот Прстен за Мажи што имаат Секс производи Секс Играчки 3PCS

силиконски пенисот прстен Одложување Ејакулација Флексибилни клиторис Оргазам Прстени Лепак Cockring Пенисот Прстен за Мажи

DEN 72.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


силиконски секс играчки петел прстен секс производи пенисот прстен одложување 3pcs Опис : Доцнење прстен кристал круг на сонцето !
За жени со силна стимулација за да се произведе не општи! Афродизијак, за да се задржи доживеат оргазам!
Во исто време може да направи човекот слободен да ја контролира ејакулацијата време
Боја : случајни испорака
Пакет се Вклучени : 3 * на пенис прстен
Answer : ___________________________ Note :
Сите стоки што ќе изјават силикони Играчки или гумена Цевка ,Нема секс збор за пакет.
Некои слика блокирани од страна на aliexpress политика,ако сакате да се види вистинската слика ,ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме
Мерењата дозволено грешка е 1-3 см Превозот : производот е бесплатен превозот од "продавачот за Испорака Метод"," Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг "Економски Воздух Mail", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина(само може да пратите кога тие во Кина).
Ако сакате целосно следење(трага сите route),ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail","e Packet" или друг превозник.
За Време на испорака е 30-60 дена,ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена,доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го реши со вас. Пакет драг пријател ,ако сакате пакување во кутија ,ве молиме да нарачате дополнителни кутија
на сликата подолу е да се покаже нормално пакет Контактирајте со нас на : Позитивна Повратна информација е нашиот живот. Стр закуп остави позитивни повратни информации и 5 бодови НСД. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение. (Тоа е невозможно да се недостаток на евалуација). Бидејќи e Bay смета НЕУТРАЛЕН повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек во природата. Ние се грижиме нашите ценети клиенти. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, преку Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа .
Нашите Работното Време се како што е подолу (GMT+8) : 9 : 00СУМ 6 : 00 PM (понеделник до петок) вклучуваат празник ве Молиме да ни овозможи барем 24 часа за да одговорите вие кога сте во канцеларија, ви благодариме!

Кон својствата

Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Број На Модел На:
дилдо прстен
Бренд Име:
Candiway
Материјал:
TPE
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
3pcs

Најдобри предлози во категоријата