.

.

желе анален plug секс играчки Пагоди задник plug Бисери на простатата масажа анален секс производи за мажи или жени

желе анален plug секс играчки Пагоди задник plug Бисери на простатата масажа анален секс производи за мажи или жени

DEN 120.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Answer : ___________________________ Note : ние не нудиме боја на избор , не оставете порака за да побарате од бојата , ние ќе го испрати тоа по случаен избор. Ве молиме разбирање,ви благодариме! •100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Силикон Димензии : Должина : 12 см •Одлично за мажите и жените за квалитет : 1 buc, ,како на сликата.
Answer : ___________________________ Note :
Сите стоки што ќе изјават силикони Играчки или гумена Цевка ,Нема секс збор за пакет.
Некои слика блокирани од страна на aliexpress политика,ако сакате да се види вистинската слика ,ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме
Мерењата дозволено грешка е 1-3 см Превозот : производот е бесплатен превозот од "продавачот за Испорака Метод"," Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг "Економски Воздух Mail", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина(само може да пратите кога тие во Кина).
Ако сакате целосно следење(трага сите route),ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail","e Packet" или друг превозник.
За Време на испорака е 30-60 дена,ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена,доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го реши со вас. Пакет драг пријател ,ако сакате пакување во кутија ,ве молиме да нарачате дополнителни кутија
на сликата подолу е да се покаже нормално пакет Контактирајте со нас на : Позитивна Повратна информација е нашиот живот. Стр закуп остави позитивни повратни информации и 5 бодови НСД. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение. (Тоа е невозможно да се недостаток на евалуација). Бидејќи e Bay смета НЕУТРАЛЕН повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек во природата. Ние се грижиме нашите ценети клиенти. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, преку Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа .
Нашите Работното Време се како што е подолу (GMT+8) : 9 : 00СУМ 6 : 00 PM (понеделник до петок) вклучуваат празник ве Молиме да ни овозможи барем 24 часа за да одговорите вие кога сте во канцеларија, ви благодариме!

Кон својствата

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Големина:
Beads
Број На Модел На:
задник приклучок
Бренд Име:
Candiway
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Латекс
Непристојни Слика:
No

Најдобри предлози во категоријата