.

.

Водоотпорен Зајакот Пеперутка Vibrators G Место Стимулација Бутане Двојно Вибратор Vibrating Дилдо Возрасни Секс Играчки За Жена

Водоотпорен Зајакот Пеперутка Vibrators G Место Стимулација Бутане Двојно Вибратор Vibrating Дилдо Возрасни Секс Играчки За

DEN 662.40
DEN 629.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Водоотпорен Џек Зајакот Vibrators G Место Vibrating Дилдо Возрасни Секс Играчки За Жена
Двојно vibrators : може да го стимулира вашиот клиторис и вагината или анален истовремено.
Функција : 6 Брзини На Вибрација
Должина : Околу.22 см
Дијаметар : Прибл.3.2 cm
Материјал : Безбедно TPR
Моќност : 3 AAA Батерии (не се вклучени)
Напомена :
Производот е спакуван во дискретна превозот кутија без мало дисплеј кутија, ве Молиме контактирајте за дополнителни трошоци ако ви треба мало поле за reselling цел.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Објектот се мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 2-3cm различни, ви благодариме за разбирањето!
Сите големи кредитни картички, како што се Visa, Mastercard, Маестро се accetped преку secure процесор ЗАЧУВАМ.
1.Ние обезбедуваме Бесплатен превозот од Кина пост воздух парцела под најчестите состојба. Но, тоа трае околу 15-40 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш ќе биде одложен до 41-60 работни дена поради царинските или други проблеми, како што се локални временски проблем, па таа треба вашата доволно трпение да чекаат за пратката. И кога ќе изберете пратката начин, тогаш ние мислам дека ќе се согласите да ги прифатите ова задоцнување ако се случува.
2.Ние Брод вашиот пакет DDU, "давачки и даноци не се платени" . Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење, ако се случува.
1.Ние поддршка враќање и промена на објектот политика, но ќе треба да плаќаат полна цена за две начин превезува (го вклучува превозот, даноци и царински трошоци и сл.) и одржување на објектот во добра состојба, во спротивно ние ќе го задржи правото да го одбие наплата и враќање. Сите политика на враќање мора да се применува во рок од 7 дена (време точка започне од добивање на објектот).
Подолу проблеми не се применуваат за да се вратите и политика за наплата :
(1) Боја, големина разлика проблеми само како што ние ги спомнавме;
(2) Производ со некои штета поради неправилна работа;
(3) се Мијат, се користи и носење на производи.
Било каков проблем пред да нарачате, ве молиме да бидат слободни да контакт. Но, на прв,ве молиме да ја искористам за момент да ги прочитате сите информации дадени овде.Ако не е, можете да контактирате со нас од страна на трговија со датотеки, или е-маил, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа.
Ние зависи од клиентите задоволство да се успее. Затоа позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД се исклучително важни за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да го напуштите вашиот позитивен фидбек. Ви благодариме!

Кон својствата

боја:
Виолетова, Розова
Тип На Објект:
Vibrators
Број На Модел На:
на-037021a
Големина:
220*32mm
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Тип:
Зајакот
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
FUNREADER
боја:
розова и виолетова
Водоотпорен:
Yes
Материјал:
TPR+Силикони
Големина:
Approx. 220*32mm
Батеријата:
3 ААА Не се Вклучени
Брзина:
Шест
g место stimulator:
Yes
Двојно Vibraiton:
Yes
Funtion :
Жените Mastrubation
Bendable:
Yes

Најдобри предлози во категоријата