.

.

Мажите Задоволство Вибрирачки Прстен Прстени Секс Играчки Производ 1L5O 2UDE

Мажите Задоволство Вибрирачки Прстен Прстени Секс Играчки Производ 1L5O 2UDE

DEN 42.24
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Мажите Задоволство Вибрирачки Прстен Прстени Секс Играчки
Популарната mens vibrating задоволство прстен
Крајната се чувствуваат-добар accessary.
Моќен брзина.
Исто така одлична за Hens или Долари ноќи
Напомена : Ние не нудиме боја избор и вашата цел ќе бидат испратени со случаен избор на боја.
Пакетот Вклучува :
1x Вибрирачки Прстен
1. Превозот политика
2. Гаранција и Гаранција
Ќе ни биде мило да го прифати враќањето/размена за сите предмети кои се купувате од нашата продавница. Следните критериуми мора да се исполнат пред да го испратите објектот(s) назад кон нас на :
- Точка(а) мора да се во нов и оригинален состојба како сте го добиле тоа во.
- Кутии и ознаки мора да се врати заедно со вашиот item(s).
- Превозот надомест е неповратни. (Нова превозот надомест ќе се применуваат за да се разменуваат предмети)
- Ве молиме контактирајте со нас за RMA процес. 3.Повратни информации
Ние сме посветени на обезбедување на вас со Најдобра Услуга на Клиентите и Квалитетот на Производите.
При купување на нашите производи, Купувачот се согласува да го контактирајте со нас во случај на негативно искуство пред да остават негативен или неутрален повратни информации за да ни даде можност да се поправи проблемот. Ве молиме да ни остават четири "5 Ѕвезда" Позитивни Повратните информации ако сте задоволни со вашиот објект кога се примени. Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.

Кон својствата

боја:
случаен боја
Стоковните Квалитет, Сертификација:
GS
Големина:
1
Број На Модел На:
9206
Тип На Објект:
Vibrators
Бренд Име:
ЛА TALUS
Материјал:
Латекс

Најдобри предлози во категоријата