.

.

G197 МЕТАЛ CUTTING УМИРА Носителот Поддршка Подарок Бележник Картичката Албум Свадба Хартија, Занает Дома Декор Втиснување Матрицата Удар

G197 МЕТАЛ CUTTING УМИРА Носителот Поддршка Подарок Бележник Картичката Албум Свадба Хартија, Занает Дома Декор Втиснување Матрицата

DEN 200.64
DEN 191.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Материјал : метал Челик
Големина : 10*7.9 cm
Конверзија : 1cm=0.39 инчен /1 инч =2.54 см
Можеби 0.1-0.2 cm разликува поради прирачник за мерење
- Висок квалитет тенок метал cutting умира направен од 100% челик
- Намалување на хартија ткаенини и многу повеќе
- Работи во повеќето големи брендови на умре сечење машини

Кон својствата

Бренд Име:
Ann&stalwart
Број На Модел На:
g197

Најдобри предлози во категоријата