.

.

KSCRAFT 30pcs Среќен Денот на Вљубените Налепници за Scrapbooking Среќен Излет/ - Карта во донесувањето Одлуки/Запишување на Проектот

KSCRAFT 30pcs Среќен Денот на Вљубените Налепници за Scrapbooking Среќен Излет/ - Карта во донесувањето Одлуки/Запишување на

DEN 191.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Пакување : 30pcs/set
Одлична идеја за вашиот scrapbooking/картичка за изработка на проекти

Кон својствата

Број На Модел На:
17090801
Бренд Име:
KSCRAFT
Материјал:
Хартија
Пакување:
30pcs/set
боја:
како Слика

Најдобри предлози во категоријата