.

.

Метал Cutting Умира Птица Јајце Фламинго Матрицата DIY Scrapbooking Фото Албум Декоративни Втиснување Образец fustella голем шут

Метал Cutting Умира Птица Јајце Фламинго Матрицата DIY Scrapbooking Фото Албум Декоративни Втиснување Образец fustella голем

DEN 113.28
DEN 95.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 1pcs Боја : Како на сликата покаже Материјал : Метал Стил : Птица Јајце Фламинго Големина : (Приближно) : 6cm*9cm Информации : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
За Нас
1). Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот.
2). Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.
За Нарачки
1). Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел. Исто така, ќе се добие голем попуст од express компанија, ако вашите квантитет на вашата цел е голем.
пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст.
Shippint
1).Предмети се испраќаат само по уплата.
2).Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail, Бесплатен превозот Цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail. Цел на повеќе од $150 од EMS, DHL, или FEDEX бесплатен превозот.
3). Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок врз увозот, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност (не се одразуваат на вкупната цена сте платиле); Ако било увозни давачки или такси се купувачот е responsibilit.
Плаќање
1).Ќе ван плати користење на Money bookers, Виза, Мастеркард кредитни картички и банкарски трансфер.
2).Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Postepay, Carta Si, 4 B поддршка Aliexpress Зачувам услуга.
Повратни информации
1).Ќе задоволителен е нашата единствена prsuit. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2).Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
3).Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.

Кон својствата

боја:
Злато
Број На Модел На:
R04-007
Шаблон Тип:
Животните
Употреба:
DIY Scrapbooking Фото Албум
Стил:
Народната Уметност
Регионален Функција:
Европа
Големина:
6cm*9cm
Материјал:
Метал

Најдобри предлози во категоријата