.

.

Bunny & дрвени мувла нова технологија компатибилен Bigshot,

Bunny & дрвени мувла нова технологија компатибилен Bigshot,

DEN 815.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Големина : погледнете
Големина на коцката : 6.3" x3.4"
Боја класификација е нашиот модел мувла
Производи кои се користат во Голем Шут машини.
Умре сечење материјали се : ќебиња, хартија, kraft хартија, пластична фолија.
Ние можеме да дизајнираме на Одделот за корисникот на сајтот, дизајнот, производството.
Имате било какви прашања обратете ми се。

Кон својствата

Бренд Име:
muyu
Број На Модел На:
MY3805

Најдобри предлози во категоријата