.

.

1000Pcs/ Многу Мало 9*9cm (3.5x3.5) Бела Проѕирен 31g Хартија за Завиткување За рачно изработени Сапун Овошје Подарок Пакување Calendered Хартија

1000Pcs/ Многу Мало 9*9cm (3.5x3.5) Бела Проѕирен 31g Хартија за Завиткување За рачно изработени Сапун Овошје Подарок Пакување

DEN 672.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Димензија : 9*9cm ( 3.5*3.5 инчен) Материјал : C alendered Хартија Glassine, Greaseproof, Moistureproof Главно се користи во рачно изработени Сапун, Свежо овошје и други производи хартија за завиткување Боја : Бела
Превозот :
1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување.
2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Се враќа :
1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања.
2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци.
3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени.
4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Кон својствата

Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
9*9cm
Бренд Име:
PABCK

Најдобри предлози во категоријата