.

.

Јасно Пријател Се Подарок Јасно Марки за Scrapboking,Cardmaking Материјали Цвет Марки

Јасно Пријател Се Подарок Јасно Марки за Scrapboking,Cardmaking Материјали Цвет Марки

DEN 120.00
DEN 102.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Добредојдовте на Најдобри Поздрав Продавница ! Јасно Пријател Се Подарок Јасно Марки за Scrapboking,Cardmaking Материјали Цвет Марки
**** КУПИ ПОВЕЌЕ ,ЌЕ ЗАШТЕДИТЕ ПОВЕЌЕ ****
***АКО ТИ ТРЕБА КУПИ најголемиот ДЕЛ ЦЕЛ PLS ИСПИТУВАЊЕ со НАС ПРЕКУ e-mail*** *Производ : Јасно Печат *Материјал : Силикон *Лист Големина : x 11cm 16cm/4.5" x 6.3" Оваа забавна јасно печат во собата е одлична за scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, измени уметност и повеќе.
ПЛАЌАЊЕ :
1.Aliexpress systerm прифатат плаќање вклучени Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
2.Ве молиме користете го додадете во кошничката ако сакате да купите најмалку 2 предмети и плати заедно. 3.Aliexpress systerm ќе ја потврдите вашата исплата потреба 1-2days,пратката само што ќе биде испратено по вашата исплата помине. 4.Ако сеуште не знаат како да се плати ,ве молиме кликнете тука
ПРЕВОЗОТ : 1.Бесплатен превозот политика на Кина Пост Воздух Пошта ќе се испрати во рамките на 2-5 работни дена,следење на број ќе се обезбедува.
2.Ако купувачот треба стоката итно ве молиме контактирајте со нас,само плаќаат екстра превозот бесплатно,ние ќе се според вашето барање испратено ако преку ТНТ, EMS, UPS-от, Fed Ex, DHL, S. F. Express.
3.Ве молиме не двоумете се контактирајте со нас ако било какви прашања во врска со превозот.
Се ВРАЌА : 1.Ако сте незадоволни со твоите парцела,pls контакт со 7 дена од денот на приемот. 2.Враќа се само прифатени ако објектот е неискористена во неа е оригинално пакување. ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте го добиле вашиот парцела ве молиме кликнете OK buttom. 2.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро. 3.ве молиме контактирајте нè ако имате прашања. За Нас : се Наоѓа во Longgang Градот,Wenzhou град во Кина ,тоа е добро знаат место кои се специјализирани во Печатените производи,производи од Хартија,Пластични производи во кина.Longgang Градот се нарекува Кинески подарок град, Кина печатење на градот.многу производи многу производи од хартија, пластични производи и печатење производи од нашето производство се извезуваат во целиот свет. Ако ви треба обичај оваа точка ве молиме да ги споделите со нас,ние ќе понуди подобар договор за вас!

Кон својствата

Број На Модел На:
YZ039
Материјал:
Силиконска Гума
Производот:
diy печат
Материјал:
Силикони
Големина:
11cm x 16cm
За:
Scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, измени уметност и повеќе.
Објектот Состојба:
Бренд Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)

Најдобри предлози во категоријата