.

.

Метал CUTTING УМИРА Среќен Секоја Буква Зборови Scrapbooking умре сече нови 2017 марки stencils втиснување партија-карта во донесувањето одлуки материјали

Метал CUTTING УМИРА Среќен Секоја Буква Зборови Scrapbooking умре сече нови 2017 марки stencils втиснување партија-карта во

DEN 99.36
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Метал CUTTING УМИРА Среќен Секоја Буква Зборови Scrapbooking умре сече нови 2017 марки stencils втиснување партија-карта во донесувањето одлуки материјали
Количина : 1pc/многу
Материјал : метал Челик
Боја : сребрена како Големина на слика(aprrox) : како слика Конверзија : 1cm=0.39 инчен /1 инч =2.54 см Можеби 0.1-0.2 cm разликува поради рачни мерења - Висок квалитет тенок метал cutting умира направен од 100% челик - Намалување на хартија ткаенини и многу повеќе - да Работи во повеќето големи брендови на умре сечење машини OEM услуга прифатливо.

Кон својствата

Број На Модел На:
Метал CUTTING УМИРА Пеперутка Лак Светилка Граница
Бренд Име:
SweetyCraft
Шаблон Тип:
Пеперутка Лак Светилка Граница

Најдобри предлози во категоријата